נגישות

שימו לב: צוות הנגישות עובד על הנגשות נוספות בכנס. אנא עקבו אחר השינויים בדף בנוגע לנגישות בכנס עולמות 2018 עד תחילת הכנס.

בכנס עולמות פועל צוות שמטרתו להנגיש את הכנס לאנשים עם מוגבלויות שונות. המידע על הנגישות בכנס מפורט למטה לפי סוג המוגבלות. למידע נוסף ולבקשות הנגשה ספציפיות אנא פנו לצוות נגישות בטלפון, ווצאפ, או SMS במספר 058-643-2082, או בכתובת הדוא"ל access@olamot-con.org.il. שעות פעילות הטלפון הצוותי: בימים א'-ה' מתשע בבוקר ועד תשע בערב. ביום ו' מעשר בבוקר ועד שתיים בצהריים.

השנה קיימת בכנס האפשרות לקבל תגי "קדימות בנגישות", אותם אפשר יהיה להציג כדי לקבל קדימות בתורים במקום תעודות נכה (במיוחד עבור אנשים עם מוגבלות בלתי נראית). את התגים אפשר יהיה לקבל בדוכן המודיעין. למען הסר ספק, אין חובה להסתובב עם תג "קדימות בנגישות" בכנס, וניתן להשאירו מוסתר מעין עד לרגע השימוש בו.

להלן פירוט הנגישות של מתחמי הכנס על פי סוג המוגבלות:

 

מוגבלות בתנועה, שימוש בכיסאות גלגלים והליכונים

אשכול פיס: נגיש לכיסאות גלגלים (הכניסה הנגישה תהיה הכניסה השמאלית לבניין). קיימת מעלית שמובילה לקומה העליונה. כדי להשתמש בה אנא פנו לעמדת המודיעין, או לצוות הנגישות של הכנס בטלפון 058-643-2082.

שער הכניסה למתחם הכנס מול הכניסה לאשכול הפיס יהיה פתוח גם השנה.

בשביל בין מגרש הספורט והעירוני לאשכול קיימת רמפת בטון לכיסאות גלגלים. לצד השביל קיימים מספר ספסלים ונקודות ישיבה לצורך מנוחה.

שימו לב! השימוש ברמפה מצריך הפעלת כוח משמעותי, כך שהוא אינו מתאים לכולם. מי שמתקשה להשתמש ברמפה יוכל לעבור מהעירוני לאשכול ובחזרה גם דרך שורת הדוכנים, בהקפת העירוני מצדו האחורי (הצד שסמוך לרחוב שפרינצק). לפרטים היעזרו במפת המתחם.

עירוני א': המפלס העליון של הקומה הראשונה של בניין העירוני, שבו נמצאים חדר המפגשים, חדר הילדים, חדר לינה (בלילה) וההוביטון, יהיה נגיש (גם להורים עם עגלות) מהכניסה הצפונית של הבניין.

המפלס התחתון של הקומה הראשונה של העירוני, שבו נמצאים מתחם שמירת החפצים וחדרי הקוספליי, יהיה נגיש מהכניסה הדרומית של הבניין – מכיוון מגרש הכדורסל והזירה (וגם להורים עם עגלות). בין המפלסים מפרידות כעשר מדרגות.

הקומות העליונות של עירוני א' אינן נגישות לאנשים בכיסאות גלגלים.

שירותים: שירותים נגישים לאנשים בכיסאות גלגלים נמצאים בקומה הראשונה של אשכול הפיס. בקרבת המתחם קיימים תאי שירותים נגישים בבניין הסינמטק.

 

הנגשות לעיוורים וכבדי ראייה:

קיימת תוכנייה נגישה למנועי הקראה ב-plain text בקישור הבא:

https://docs.google.com/document/d/11Si75NXbs4OVUfPYS6hFgKZ7IK2dtymz9VbwuC_A4Kc/edit?usp=sharing 

בנוסף, בכנס עצמו יהיו שתי תוכניות ברייל, בדוכן המודיעין שנמצא בכניסה למגרש הספורט. לליווי לאירועים ניתן להתקשר לצוות נגישות בטלפון 058-643-2082.

 

הנגשות נוספות

חניה: שלושה מקומות חניה במתחם הכנס שמורים לכלי רכב עם תו נכה (הכניסה מרחוב דה-וינצ'י). בנוסף קיימים חניונים עם מקומות חניה נגישים בקרבת הכנס וברחוב הארבעה וניתן להגיע מהם ישירות למתחם הכנס.

מלווים: בעלי תעודת נכה יוכלו להיכנס לאירועים עם מלווה ללא צורך ברכישת כרטיס נוסף. אנא פנו למנהלי הקופות בעת איסוף הכרטיסים או רכישתם.

כניסה מוקדמת לאירועים: אנשים עם מוגבלות יוכלו להיכנס לאירועים מוקדם וללא תור בהצגת תג קדימות בנגישות או תעודת נכה. לכניסה מהירה אנא פנו לסדרנים.

שמירת תרופות בקירור: ניתן יהיה לשמור תרופות בקירור לשימוש בזמן הכנס במקרר שבפונדק. אנא ודאו שהתרופות סגורות היטב בשקית ועליה פתק עם שמכם.

כניסה עם כלבי שירות: כניסה עם כלבי שירות מותרת לכלבי נחייה או בהצגת תעודת נכה. ככלל, אין להיכנס למתחם הכנס עם כלבים שאינם כלבי שירות.

כנס עולמות 2018: התחלות// פיתוח: דמיאן הופמן, בשילוב קוד של גליה בהט  // עיצוב: קסם ברקוביץ// גופן רשת “אלף” פותח ע”י "הגילדה"‏// האתר פועל על וורדפרס ו Responsive.

נגישות